Apie mus

UAB „Dinvesa“ jauna, veržli ir greitai auganti įmonė kuri įkurta 2019 m. pradžioje. Įmonės įkūrėjai turi 30 metų patirties miškininkystės ir medienos sektoriuje, todėl į visus jūsų rūpimus klausimus bus atsakyta tikslingai, visos paslaugos bus įvykdytos kokybiškai.

Mes perkame įvairaus amžiaus, būklės miškus su žeme bei miškus išsikirtimui, atliekame visus miško ruošos darbus, taip pat atliekame visas miškininkystės susijusias paslaugas: ribų atstatymas, miškotvarkos projektų rengimas, biržių atrėžimas, miško įveisimo projektus, kadastriniai matavimai, ribų atstatymas, apleistų žemės sklypų tvarkymas.

Tūrėdami daugiau nei 700 ha miško žemės plotų, mes galima rinkai pasiūlyti nemažus apvaliosios medienos kiekius, pajėgi užtikrinti stabilų medienos tiekimą medienos pirkėjams. Mes gerbiame ir saugome savo gerą vardą, todėl iš privačių miškų savininkų perka tik teisėtais būdais įgytą ir paruoštą žaliavą.

Esame atsakingi, tad rūpinamės, kad įsigytas miškas toliau perspektyviai klestėtų. Atliekant miško atkūrimo ir įveisimo darbus juos reikiamai prižiūrime ir puoselėjame mūsų visų ateities kartoms.

Scroll to Top